Районы Дубая, где лучше остановиться для отдыха 2022

 

Привіт! Продовжимо розмову про Об`єднані Арабські Емірати, але сьогодні детальніше хочу розглянути емірат Дубай, я його прозвала кам`яними джунглями) Місто розділене на райони, ми відвідали більшість з них:

Вам також буде цікаво Объединенные Арабские Эмираты от А до Я: отдых, правила въезда 2022

1. Джумейра. На мою думку це справді елітний район, тут розташовані лише готелі високого рівня та відповідної ціни) Ще тут є 2 хороших пляжі: Ла Мер і Кайт. Ла Мер добре облаштований (роздягальні, душ, магазини, дитячі майданчики, тут можна купити сувеніри). Море тут відкрите, широка пляжна полоса. А пляж Кайт – прекрасна альтернатива, також чудово розвинена туристична зона, але ось у вечірній час він буде цікавіший, тут є дискотеки, шоу і нічні переваги.

Вам також буде цікаво Коста-Рика от А до Я, Отдых в Коста-Рике мои отзывы 20222.

Дубай Маріна. Для мене особисто цей район став основною курортною зоною з магазинами, ресторанами і готелями, від яких можна пішки пройти до пляжу JBR (10-15 хв). Цей пляж, як і решта, муніципальний, і основна фішка пляжу –вид на найбільше колесо огляду у світі)) Готелі тут переважно середнього рівня. Маріна це в першу чергу бухта, і тут є довжелезний променад, де можна дійсно гуляти)) Бо гуляння в Дубай – не таке вже і поширене, як виявилося, бо місцеві прогулюються по ТЦ.

3. Дейра та Бур Дубай. Це більше стара частина міста, тут же знаходиться відомий ринок спецій, Музей Дубай (тут є повне представлення емірату Дубай), поряд аеропорт. А ось в Дейрі ще мені приглянувся магазинчик «Day2Day», кому треба дешеві сувеніри та одяг – велкам, як кажуть)

Вам також буде цікаво Марса Алам ТОП 5 лучших отелей 2022 в безветренной бухте, с рифом

4. Бізнес Бей. Дуже цікавий і різнобарвний район, тут і Бурдж Халіфа, і Дубай Мол, і славнозвісні фонтани, і вся-вся-вся інфраструктура, сюди класно приїжджати хоч кожного вечора.

5. Вулиця Шейха Заїда. Мені здалося, що тут зосереджені всі банки і офіси міста) Тут же й Палац Шейха, а також тут розташований виставковий комплекс.

6. В процесі будування зараз новий район Крік, де скоро буде височіти однойменна вежа, за обіцянками висота буде перевищувати найвищу будівлю світу Бурдж-Халіфа, що так сам розташований у Дубай.

Щодо готелів, у Дубай є туристичний податок, який оплачується при заселенні у готель, по вартості орієнтовно 20 дірхам за добу. Пляжі всі муніципальні, інвентар Вам обійдеться десь у 150 дірхам з людини за набір зонтик+лежак. Але можна постелити й свій пляжний рушник, до цього там відносяться нормально)

Метро в Дубай – це взагалі окрема розмова, пасажирів перевозять поїзди без машиністів, а станції нагадують швидше дорогі бутики та палаци, тому це не лише засіб пересування, а й повноцінна пам’ятка, раджу хоча б раз прокататися на метро)) Воно складається поки що з двох ліній: червоної та зеленої, всього 49 станцій, і там вагони діляться на 3 класи: «золотий», «жінки та діти» (чоловікам не можна) та «срібний». Перші два знаходяться у двох ізольованих секціях головного чи хвостового вагона – залежно від напрямку руху. Інші 4 вагони — «срібного» рівня, тобто звичайнісінькі. Щодо білетів, їх також декілька видів, карти різняться за кольором, я рекомендую червону.

Вам такожбуде цікаво Транспорт на Занзибаре. Как перемещается по Занзибару 2022

NOL Red — це картка, на яку можна записати від 1 до 10 поїздок або від 1 до 5 добових проїзних. Але саме цікаве для мене було – це вартість проїзду, бо тут зовсім не так все, як ми звикли в Україні)) Вартість поїздки залежить від того, скільки зон перетнув пасажир, тому квиток потрібно «відбивати» не тільки на вході на станцію, а й на виході. Якщо забути відвалідувати картку наприкінці поїздки, то стягується максимальний тариф.

А що ж подивитися у Дубай? Чим він захоплює? Свої рекомендації напишу у наступній статті, тому слідкуйте за новинами) З Вами була Ваша Катя Боримська.

Поехали С Нами, Poehalisnami, Поїхали З Нами 2022